רפואה נעימה

בין היתרונות של עיסוי רפואי נרשמים גם הקלה בבעיות הקשורות בחרדה ובכאבים כרוניים מסוגים שונים. עוד על היתרונות

 

מחקרים על היתרונות של עיסוי רפואי בראשון לציון הראו, כי הוא אפקטיבי ביותר כתרפיה המפחיתה מתחים, כאב ושרירים תפוסים. בשעה שדרוש מחקר נוסף, על מנת לאשש את מגוון היתרונות של העיסוי הרפואי לציון בראשון, במחקרים שכבר נערכו נמצא, כי העיסוי בראשון לציון  יכול לסייע גם בפתרון בעיות שונות, החל בבעיות הקשורות בחרדה וכלה בכאבים כרוניים מסוגים שונים.

 

בין היתרונות הידועים פחות של עיסוי רפואי בראשון לציון אפשר למנות את העובדה שהוא גם פועל נגד כל ההשלכות הנובעות מישיבה ממושכת. בימינו משרות רבות כרוכות בימים ארוכים ובשעות ממושכות של ישיבה לשולחן עבודה, מול מסך מחשב. הישיבה משפיעה על איזון השרירים בגוף. ישיבה ממושכת יוצרת לחץ ועומס על שרירים מסוימים שבא לידי ביטוי בעיקר באזור הכתפיים והצוואר. כמו כן, יש מי שסובלים מכאבים בגב התחתון כתוצאה מהישיבה הממושכת. מסאז בראשון לציון יכול לייצר השפעה שתפעל נגד תוצאות הלוואי של הישיבה הממושכת, באמצעות איזון של השרירים, תוך שחרור הלחץ שהופעל עליהם. בהמשך לכך מומלץ למי שעובדים בעבודה משרדית, הדורשת ישיבה ממושכת, לקבוע מסאז רפואי בראשון לציון בתדירות קבועה.  

 

ספא בראשון לציון פותר בעיות של שרירים כואבים. הוא מעלה את קצב זרימת הדם ומשפר את פעילות מחזור הדם. זאת, בדומה לעיסוי המרפק לאחר פגיעה בטעות משולחן או ממשקוף דלת. העובדה שהעיסוי משלב מגע אנושי עם הקשר בטוח, ידידותי ומקצועי, הופך את החוויה למרפאת ומרגיעה. ממחקרים עולה כי מי שטופלו בעיסוי רפואי סבלו פחות מחרדות או מדיכאון.

053-9345274