זמן איכות

בשנים האחרונות טיפולי ספא הפכו זמינים מאשר בעבר וגם המחירים נוחים יותר מאשר בעבר.

עבור רבים טיפולי ספא הם הזדמנות אולטימטיבית להירגע.חשוב להיחלץ משגרת היומיום ומלוח הזמנים העמוס, לנקות את הגוף ממתחים ולשחרר אותו מלחצים.ישנם לא מעט יתרונות בריאותיים לאפקטים שיוצרים טיפולי ספא. 

 

בשנים האחרונות הטיפולים, המסז'ים והתרפיות זמינים מאשר בעבר והם מוצעים במחירים נוחים.כמעט כל אחד או אחת יכולים ליהנות מהיתרונות הפיסיים, הבריאותיים והנפשיים שטיפולי ספא מציעים.גם מי שנתונים תחת עומס בעבודה ולוחות זמנים צפופים, יכולים לעצור לשעה כדי ליהנות מטיפול באחד ממתחמי הספא בסמוך למקום עבודתם או בסוף היום, בדרך חזרה הביתה.

 

ברוב מתחמי הספא אפשר למצוא חללים מפנקים שיספקו אווירה מושלמת לזמן איכות אישי.מומלץ להגיע כחצי שעה לפני תחילת הטיפולים, להחליף לבגדים נוחים יותר, לעטוף את הגוף בחלוק רך, להכין כוס משקה, להשתרע על אחת הכורסאות או המיטות, לעצום עיניים, להרהר ולהאט את הקצב. 

 

עם השנים מתחמי הספא הפופולריים הרחיבו את תפריטי הטיפולים וכיום אפשר למצוא מגוון מרשים של אפשרויות, בהם גם טיפולים רפואיים שונים, הידרותרפיה, מסז'ים המשלבים תרפיית חום שמשפרים את הזרימה במחזור הדם ומסדירה את לחץ הדם. אפילו שהייה בתוך אמבט חם או בתוך סאונה תורמת לתחושת שחרור השרירים ולרפיון, פותחת את הנקבוביות, מזינה את העור בלחות ומעניקה לו מראה בוהק ורענן מאין כמוהו.

 

לא משנה באילו סוגי טיפולים בוחרים, ביקור בספא ימלא את המצברים ויעניק תחושה נפלאה לגוף ולנפש.

053-9345274